факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Практика магістрів 2 року навчання у 2020 р.

Шановні студенти магістратури першого року навчання!

У відповідності до наказу № 1-350 від 11.12.2019 р. Про організаціюпрактики студентів та аспірантів у 2020 р., практика магістрів 2 року навчання, які навчаються за освітньо-професійною програмою, відбуватиметься в період з 01.09.2020 р. по 26.10.2020 р. КПІ ім. Ігоря Сікорського має ряд комплексних договорів з підприємствами м. Києва, діяльність яких є спорідненою обраній вами спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. Відповідальні за практику по ваших кафедрах розподілять студентів-магістрів на майбутні місця проходження практики вже найближчими днями. Ті студенти, які бажають проходити переддипломну практику не за місцем розподілення, призначеним кафедрою, повинні терміново звернутись до відповідальних за практику ваших кафедр з питанням про можливість підписання індивідуальних договорів на проходження практики на інших підприємствах.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.