факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Практика магістрів 2 року навчання у 2020 р.

Шановні студенти магістратури першого року навчання!

У відповідності до наказу № 1-350 від 11.12.2019 р. Про організаціюпрактики студентів та аспірантів у 2020 р., практика магістрів 2 року навчання, які навчаються за освітньо-професійною програмою, відбуватиметься в період з 01.09.2020 р. по 26.10.2020 р. КПІ ім. Ігоря Сікорського має ряд комплексних договорів з підприємствами м. Києва, діяльність яких є спорідненою обраній вами спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. Відповідальні за практику по ваших кафедрах розподілять студентів-магістрів на майбутні місця проходження практики вже найближчими днями. Ті студенти, які бажають проходити переддипломну практику не за місцем розподілення, призначеним кафедрою, повинні терміново звернутись до відповідальних за практику ваших кафедр з питанням про можливість підписання індивідуальних договорів на проходження практики на інших підприємствах.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления