факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Місце відпочинку в 20-му корпусі

Місце відпочинку

Відкрито унікальне місце відпочинку у 20-му корпусі. Протягом липня-вересня 2019 року СР ФЕА підготовляло місце для відпочинку на нульовому етажі нашого корпусу.

Там ви знайдете все, що необхідно протягом перерви: мікрохвильовку, в якій можете розігріти свою їжу, чайник і чай, так само як і солодощі. Ведеться постійне оновлення матеріальної бази.

Профспілка ФЕА висловлює подяку за допомогу доцентам кафедри АЕМС-ЕП к.т.н. Бур’яну С.О. та Пушкарю М.В., а також адміністрації факультету електроенерготехніки та автоматики.

Адміністрація розташувала посилання на бота, куди ви можете надсилати свої пропозиції щодо покращення місця.

Телеграм-канал СтудРади ФЕА: https://t.me/kpi_fea

Фотокартки побудованої зони відпочинку:

Наступні правила внутрішнього розпорядку поширюються на зону відпочинку:

1. Зона відпочинку доступна для студентів та співробітників НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського” з 08:00 до 21:00.
  2. Зона відпочинку призначена для того, щоб ви могли врятуватися від суєти, наприклад, на мить роздумів чи медитації.
  3. Користувачів просять поважати тишу.
  4. Особисті речі дозволені за умови, що після використання вони будуть прибрані.
  5. Користувачам категорично забороняється вимагати або привласнювати зону відпочинку будь-яким способом за допомогою прикрас, написів, меблів, макету чи специфічної поведінки.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления