Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Співпраця у підготовці робіт до МАН

Запрошуємо вчителів фізики до співпраці у підготовці робіт до МАН

Пропонуємо вчителям фізики сумісне керівництво підготовкою науково-дослідницьких робіт для Малої академії наук з учнями, які планують продовжити навчання у ВУЗі за технічною спеціальністю. Ми можемо запропонувати кваліфікованих керівників з науковим ступенем кандидата технічних наук, цікаві теми досліджень в області електромеханіки, автоматизації, електромобілів, і надати можливість провести дослідження на сучасному обладнанні міжнародних компаній.
Запрошуємо вчителів фізики до співпраці у підготовці робіт до МАН

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования