факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Співпраця у підготовці робіт до МАН

Запрошуємо вчителів фізики до співпраці у підготовці робіт до МАН

Пропонуємо вчителям фізики сумісне керівництво підготовкою науково-дослідницьких робіт для Малої академії наук з учнями, які планують продовжити навчання у ВУЗі за технічною спеціальністю. Ми можемо запропонувати кваліфікованих керівників з науковим ступенем кандидата технічних наук, цікаві теми досліджень в області електромеханіки, автоматизації, електромобілів, і надати можливість провести дослідження на сучасному обладнанні міжнародних компаній.
Запрошуємо вчителів фізики до співпраці у підготовці робіт до МАН

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления