факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Випускники-магістри весни 2019 року

Вітаємо випускників наукових магістрів весни 2019 року!

Вітаємо випускників наукових магістрів весни 2019 року! Вручення дипломів випускникам наукової магістратури факультету електроенерготехніки та автоматики КПІ імені Ігоря Сікорського відбулося в залі засідань вченої ради 1-го корпуса 12.06.2019.

Це перший випуск наукових магістрів нашого факультету та третій випуск магістрів за новою освітньою програмою Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”посилання на перший та на другий.

Від кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу успішно захистилися 2 магістрів, обидва відмінники.

Фотокартки з урочистого вручення дипломів:

Випускники отримали дипломи міжнародного зразка, який визнається працедавцями та університетами світу, що дає можливість влаштуватися у компаніях, що займаються автоматизацією електромеханічних систем, промисловою автоматизацією, інтеграцією цифрових систем, налагодженням електроустановок, їхнім програмуванням та ін. як в Україні, так і за кордоном.

Традиційно, декан ФЕА Яндульський О. С., заступник декана доц. Денисюк П. Л., завідуючий кафедрою АЕМС-ЕП проф. Пересада С. М. та куратор випускників доц. Пушкар М. В. особисто привітали випускників з отриманням кваліфікації інженера-електрика за новою спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та побажали великих майбутніх здобутків.

Ключові документи випускних робіт – магістерських дисертацій – вже завантажено на відповідну сторінку.

Роботи пов’язані з дослідженням енергоефективних режимів роботи насосних комплексів в умовах стабілізації напору гідравлічної мережі та з системами керування гібридними джерелами живлення електромобілів.

В подальшому випускники планують продовжити навчання в аспірантурі кафедри.

Ще раз вітаємо випускників магістрів весни 2019 року кафедри АЕМС-ЕП та бажаємо щастя й натхнення в подальшому житті!

СтатистикаПо результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года


Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

ОбъявленияОбразовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления
Партнёры