факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Дні відкритих дверей

Дні відкритих дверей кафедри АЕМС-ЕП, ФЕА

Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу запрошує випускників та їх батьків на віртуальну екскурсію.

На час карантину очні Дні відкритих дверей не проводяться, після завершення карантину Дні відкритих дверей будуть проводитись за графіком.

Запрошуємо на День відкритих дверей ФЕА онлайн у Zoom
Коли: 15 травня о 14:00
Де: Онлайн, лінк на трансляцію буде опубліковано в телеграм-каналі абітурієнтів ФЕА (https://t.me/aemsep)

Про очні екскурсії та інформацію про вступ можна дізнатись за телефонами:

(095) 070-20-75, (096) 417-55-14,
(098) 170-80-81, (050) 659-94-22.

Очні екскурсії починаються у кабінеті 412, 20 корпусу, протягом двох годин на Вас чекають:

• екскурсії лабораторіями та навчальним центрами (EATON, АВВ, SIEMENS, Mitsubishi Electric, Schneider Electric);
  • ознайомлення з сонячною та вітровою лабораторією;
  • створення штучної блискавки;
  • демонстрація роботів;
  • ознайомлення з інтелектуальною енергосистемою України та Smart-технологіями;
  • демонстрація електромехатронних приладів;
  • брифінг, на якому Ви зможете дізнатися про студентське життя, можливість здобуття подвійного диплому європейського зразка, кар’єрні перспективи випускників, а також багато чого цікавого.

Для участі у Дні відкритих дверей чи замовлення екскурсії в день, в який Вам було б зручніше завітати до нас, заповніть, будь ласка, наступну форму

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.