факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

IEEE конференція IEPS-2016

Міжнародна конференція IEPS 2016 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

Міжнародна IEEE конференція IEPS 2016.

Викладачі і аспіранти нашої кафедри прийняли активну участь у 2-й Міжнародній конференції IEPS 2016.

Міжнародна IEEE конференція IEPS 2016 кафедра АЕМС-ЕП КПІ

Публікації були апробовані в усній формі або під час стендових сесій 7-9 червня у Києві, серед авторів: проф. д.т.н. Пересада С.М., доц. к.т.н. Печеник М.В., доц. к.т.н. Ковбаса С.М., доц. к.т.н. Король С.В., ас. к.т.н. Димко С.С., ас. к.т.н. Трандафілов В.М., та аспіранти Благодір В.О. Желінський М.М.
Конференція IEPS присвячена питанням формування, збереження, перетворення і розподілу енергії. Форум проходить з 2014 р раз на 2 роки, але вже набув широкої популярності. Конференція надає платформу для продуктивного спілкування вчених і інженерів усього світу в галузі інтелектуальних електротехнічних і енергетичних систем. Офіційною мовою конференції є англійська, всі статті проходять через трьох рецензентів.

Міжнародна IEEE конференція IEPS 2016 кафедра АЕМС-ЕП КПІ

Cтатті апробовані на конференції будуть опубліковані в збірнику матеріалів конференції, представлені в базі даних IEEE Xplore і проіндексовані в бібліографічній і реферативній базі даних Scopus, яка є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. Scopus індексує 18,000 провідних наукових видань світу з технічних, медичних та гуманітарних наук від 5000 видавців. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серійні книжкові видання.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления