Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Присвоєння ступеня доктору технічних наук

Доктор технічних наук кафедри АЕМС-ЕП КПІ

Вітаємо Островерхова М.Я з присвоєнням наукового ступеня ” доктор технічних наук кафедри автоматизації електромеханічних систем”!

Колектив кафедри вітає доцента кафедри АЕМС-ЕП Миколу Яковича Островерхова з присвоєнням наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.09.03 “Електротехнічні комплекси та системи”.

За останні роки декілька аспірантів здобули наукові ступені кандидатів технічних наук, та деякі викладачі – ступені докторів технічних наук. Детальніше

Бажаємо успіхів в роботі та особистому житті та нових наукових звершень.

Докторська дисертація має назву “Система автоматичного керування телескопічністю рулонів при змотуванні штаби прокату” за спеціальності 05.09.03 – “Електротехнічні комплекси та системи”.

ostroverhov_diplom

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования