Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Випускник

Віктор Хоменко

Наш випускник Віктор Хоменко створив власний енергетичний кооператив. Енергія потужністю 200 кіловат виробляється на трьох сонячних електростанціях, розташованих на дахах муніципальних будівель Славутича.

Капітальна вартість проекту – 150 тисяч євро, реалізована ініціатива за системою краудфандингу. Кожен охочий міг інвестувати 500 євро, таким чином ставши членом першого в Україні муніципального енергетичного кооперативу «Сонячне місто». Очікуваний прибуток від вкладеної тисячі євро – 140 євро на рік.

Команда UA: Чернігів піднялася на дах будинку культури «Енергія» у Славутичі та дослідила найбільшу сонячну станцію кооперативу.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2020/2021 навчального року

і вступної кампанії 2021 року


Всього навчається: 178,
з них на бюджеті: 175.

ОголошенняОсвітній процес до кінця 1 семестру

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, внесено зміни до Наказу по університету №НУ/222/2021 від 22.10.2021 "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19", а саме:

  • всі форми навчання з 25.10.2021 до 31.12.2021 в КПІ ім. Ігоря Сікорського перевести в дистанційний режим (для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки);
  • термін впровадження дистанційного режиму навчання, передбаченого цими наказами, може переглядатись та змінюватись один раз на місяць не менш ніж за 10 календарних днів до набуття чинності таких змін.


  • Останні оголошення

    Партнери

    Центр міжнародної освіти