ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Буланча Сергій

Буланча Сергій

Буланча Сергій. Випускник 2006 року.

У 2012 році сумісно з Дюденком Євгенієм заснували компанію ПрофДрайв Украина, що займається поширенням Bosch Rexroth, Mitsubithi Electric, ABB, Delta Electronic, Schneider Electric, Allen Bradley, Danfoss, Control Techniques, Veichi, Hitachi та багато інших.

Зараз працює генеральним директором компанії.

Види діяльності компанії за КВЕД

Дата оновлення: 04.12.2018

  • Основний
  • 46.69 Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням
  • Інші види діяльності
  • 43.21 Електромонтажні роботи
  • 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
  • 62.01 Комп’ютерне програмування
  • 73.12 Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації
  • 33.20 Установлення та монтаж машин і устатковання

Інформація про компанію “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА”Отримайте юридичну інформацію про фірму “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА”. Повноцінне досьє про фірму допоможе директору в прийняттi рішення, співпрацювати з підрядником або краще не зв’язуватися. Ці дані знаходяться в держреєстрі. Такий набiр даних отримують за допомогою ЄДРПОУ фірми 40739832.Дані про компанію “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА”За кодом фірми, що називається номер свідоцтва про реєстрацію, можна дізнатися, в якому місці знаходиться цей бізнес – для “ПРОФДРАЙВ УКРАЇНА” це Київ, в нашому каталозі на букву П. Юридична адреса фірми 04128, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СТЕЦЕНКА, будинок 19/91, офіс 18, а також більш докладне досьє можна дізнатися в повній версії наших інструментів. За кодом ОКПО на сайті містяться дані про засновників і тих, хто має право підпису, прізвища, імена та по батькові цих суб’єктів правової діяльності. Ключові особи цієї компанії – керівник Буланча Сергій Володимирович, а також засновники Буланча Сергій Володимирович, Дюденко Євгеній Петрович. У повній версії сайту знаходяться судові рішення по цій компанії, дані з податкового реєстру і розмір статутного капіталу компанії. Форма власності компанії – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Дивіться інші компанії в Київ або в каталозі на букву П

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

ОголошенняОсвітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти