Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі «Електротехніка та електромеханіка» у м. Дніпродзержинськ 18-21 березня 2013 року

у м. Дніпродзержинськ 18-21 березня 2013 року

Щорічно у м. Дніпродзержинськ проходить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі “Електротехніка та електромеханіка”, на який кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу завжди готує найкращі роботи.

Цього року виборювати призові місця для кафедри поїхали студенти 4-го курсу групи ЕП-91 Боднар Денис та Мусієнко Максим. Ці хлопці власноруч зробили нові лабораторні стенди для дисципліни “Автоматизація технологічних процесів, установок і комплексів” та оформили їх у вигляді конкурсної роботи на секцію “Лабораторне обладнання для дослідження електротехнінчих систем”. Керівником роботи виступив асистент Бур’ян С.О. Зовнішній вигляд стендів представлений на рисунках.

stend-rele
stend_plk
Лабораторний стенд для дослідження релейно-контактних схем
Лабораторний стенд для дослідження роботи програмованого логічного конролера
stend_traektorii
stend_chisel
Лабораторний стенд для дослідження систем відпрацювання заданих траекторій
Лабораторний стенд для дослідження генераторів послідовностей чисел
Доповідь Мусієнка Максима на підсумковій конференції

Доповідь на конкурсі, яку можна подивитися нижче, робив Мусієнко Максим. Серед дев’яти робіт, що були представлені у секції хлопці посіли 1-ше місце.

maksim
students
Максима нагороджує проректор з наукової роботи ДДТУ, проф. О.В. Садовий
Наші студенти із колегами з м. Харків та м. Рівне
students_2
denis
Наші студенти із колегами з м. Харків та м. Рівне
Дениса нагороджує проректор з наукової роботи ДДТУ, проф. О.В. Садовий

Мусієнко Максим та Боднар Денис отримали дипломи 1-го ступеня та подарунки. Максим також отримав грамоту за активну участь у роботі секції, а їх керівник Бур’ян С.О. отримав подяку за активну участь у підготовці та проведенні підсумкової конференції.

diplom_bondar
diplom_mysienko