Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Реєстрація на пробне ЗНО-2021 розпочалась

Через складну ситуацію з поширенням СOVID-19 у 2021 році – можна вибрати лише один предмет.

Щоб зареєструватися, потрібно:

• заповнити реєстраційну форму;
  • зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і
  • паролем, отриманими під час реєстрації;
  • роздрукувати квитанцію;
  • оплатити послугу проведення пробного ЗНО;
  • за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Вартість участі: від 195 грн до 255 грн. Інші подробиці тут.
Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 тут.
Коли: Реєстрація – 05-19 січня 2021

Конкурсні предмети, дати, основні нюанси щодо вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського переглядайте в презентації.

Вступник на сайті | фейсбук | інстаграм | телеграм
Плейлист YouTube
З питаннями сюди

#КПІ #Вступ2021

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти