Студенти кафедри створили платформу електромобіля

В якості ініціативної роботи та в рамках виконання кваліфікаційних робіт, студентами кафедри створено платформу для малогабаритного надлегкого електромобіля. На платформу встановлено 20” велосипедні колеса, гідравлічні гальма та приводний двигун постійного струму.

На відео показано перший тест, коли електропривод працює в некерованому режимі від джерела обмеженої потужності з метою перевірки роботи основних вузлів механічної частини платформи.

Найближчим часом планується оснащення платформи джерелом живлення на базі літій-іонних акумуляторів та перетворювачем напруги власної розробки на IGBT. Керування приводним двигуном та автоматизація режимів руху транспортного засобу будуть реалізовані програмно на керуючому контролері власної розробки.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення