ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Партнерство з ДП «Моеллер Електрик»

Партнерство з ДП «Моеллер Електрик» кафедри АЕМС-ЕП

Партнерство з ДП «Моеллер Електрик». Відбулася Зустріч з керівництвом дочірнього підприємства «Моеллер Електрик». Кафедру відвідав директор Коробка А. В. і в минулому випускних нашої, а тепер провідний технічний спеціаліст  «Моеллер Електрик» Гомонюк С. В. В ході зустрічі були досягнуті попередні домовленості про співробітництво, а саме:

  1. Створення на кафедрі «Автоматизація електромеханічних систем та електропривод» навчальної лабораторії сучасних засобів автоматизації компанії «Моеллер Електрик» (EATON) для навчання студентів старших курсів і клієнтів компанії. Відповідальними за розробку концепції лабораторії і її створення призначенно С. В. Гомонюк від «Моеллер Електрик» і Король С.В. від кафедри «Автоматизація електромеханічних систем та електропривод»
  2. Проведення і керівництво практиками студентів підприємстві «Моеллер Електрик» згідно з навчальними планами підготовки бакалаврів, спеціалістів, магістрів, додержуючись Положення про практику студентів вищих навчальних закладів України, включаючи вимоги з охорони праці та техніки безпеки.
  3. Виконання курсових робіт і дипломних проектів на виробничій базі «Моеллер Електрик» за узгодженими темами.
  4. Працевлашутвання випускників кафедри згідно з отриманою спеціальністю і кваліфікацією відповідно чинного законодавства України.
  5. Розвитко матеріально-технічної бази навчального процесу (за погодженням сторін коштами, сучасним обладнанням, ремонтними роботами тощо).
  6. Визначенні змісту і обсягів підготовки майбутніх спеціалістів, формуванні нового переліку посад і кваліфікацій, переоснащенні бази практичної підготовки в навчальних закладах, забезпеченні якісного проходження студентами виробничої практики, організації стажування викладачів на виробництві, вирішенні питань працевлаштування випускників.
Партнерство з ДП «Моеллер Електрик» кафедри АЕМС-ЕП

Зустріч з керівництвом дочірнього підприємства «Моеллер Електрик».

На фото з ліва на право провідний технічний спеціаліст  «Моеллер Електрик» Гомонюк С. В., зав. кафедри «Автоматизація електромеханічних систем та електропривод» Пересада С. М., дочірнього підприємства «Моеллер Електрик» Коробка А. В.

Similar posts
  • Участь у Другому міжнародному воркшоп... Участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» 26 березня 2024 доц. кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” Волянський Р.С. прийняв участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» (http://www.ans.nau.edu.ua/acasd/), який було організованому на базі Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ. Доповідь “MODIFIED CHUA’S [...]
  • Лекція від підприємства-партнера Vect... Лекція від підприємства-партнера факультету ФЕА – компанії VectorVS В четвер 7 грудня 2023 року відбулась лекція від підприємства-партнера нашого факультету для студентів кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу від компанії VectorVS. Спікер-експерт Олександр Литовченко, який є випускником КПІ 2007 року, для студентів 1 курсу магістратури в очному режимі провів  дуже цікаву лекцію на тему ««Енергозберігаючі [...]
  • Розробка сучасних пристроїв промислов... Розробка сучасних пристроїв промислової автоматизації 16.02.2023 року для студентів другого та третього курсу відбувся семінар «Розробка сучасних пристроїв промислової автоматизації», який провів випускник кафедри 2015 року Дмитро Пушніцин, що наразі працює на посаді Engineer Development (Hardware Developer) у компанії Siemens s.r.o. (Прага, Чеська Республіка). Дмитро розповів студентам про компанію Siemens у Чехії; основні напрями роботи [...]
  • Курси в Рочестерському університеті (... Курси в Рочестерському університеті (Нью-Йорк, США) З цього року студенти кафедри мають шанс безкоштовно проходити онлайн-курси в Рочестерському університеті технологій (Roschester Institute of Technology, RIT), NY. Студенти бакалаврату, які успішно пройшли курси Теорії автоматичного керування (студенти 3-4 курсів), а також студенти магістратури можуть пройти курс Мехатроніки, а студенти магістратури і аспірантури можуть подаватися на курси [...]
  • Наука для відновлення Наука для відновлення – інтерв’ю Японський журналіст Хірокі Вада, який працює у загальнонаціональній газеті Японії The Mainichi, поспілкувався із заступником декана з навчально-виховної роботи факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА), доц. к.т.н. кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Миколою Пушкарем та аспіранткою і молодою викладачкою кафедри Ганною Землянухіною на тему “наука для відновлення”. Викладачі розповіли японському [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти