Звіт про наукову роботу у 2015 році

Вступ. Узагальнена інформація про наукову діяльність підрозділу

Наукові дослідження у звітному 2015р. виконувалися за науковим напрямком кафедри “Теорія складних багатовимірних електромеханічних систем”. Наукова робота кафедри була направлена на:

• дослідження алгоритмів керування двигунами та технологічними параметрами транспортних засобів та асинхронними генераторами методом математичного моделювання та на експериментальних установках, проведення порівняльного аналізу;
  • розробку та дослідження алгоритмів векторного керування асинхронними двигунами, адаптивних до активних опорів статора і ротора;
  • розробку та дослідження алгоритмів векторного керування координатами асингхронних двигунів з властивостями інваріантності до варіацій активного опору ротора;
  • дослідження методів енергоефективного керування моментом тягових двигунів змінного струму;
  • розробку та дослідження методів керування асинхронними двигунами з врахуванням привої намагнічування;
  • розробку методів керування моментом і потокозчепленням асинхронних двигунів при статорному поле орієнтуванні.

У звітному році виконувалась одна науково – дослідна держбюджетна робота № 2841ф “Методи робастного адаптивного керування електромеханічними системами з підвищеними динамічними та енергетичними показниками”, керівник д.т.н., проф. Пересада С.М., яка фінансується з державного бюджету Міністерства освіти України. Робота проводиться за пріоритетним напрямком розвитку науки і техніки (згідно Закону України  №2519-IV від 09.10.2010 р.) «Фундаментальні наукові дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави», тематичний напрямок (згідно КМ України № 942 від 07.09.2011 р.) «Найважливіші проблеми фізико-математичних і технічних наук». Робота розпочалася в січні 2015 р., а завершується в грудні 2017 р. Обсяг фінансування за плановим кошторисом на 2015 р. складав 121650 грн., в т.ч. на заробітну плату – 87784 грн.

У 2015 р. на кафедрі працювали на штатних посадах 17 співробітників професорсько – викладацького складу, серед них 3 доктори технічних наук. Для виконання науково – дослідних робіт з урахуванням учбово-допоміжного складу було залучено за сумісництвом шість осіб, в т.ч.:

• 1 доктор технічних наук, професор  Пересада С.М.;
  • 3 кандидати технічних наук, (доцент Ковбаса С. М., доц. Король С. В., асистент Трандафілов В. М.);
  • 1 інженер ІІІ Благодір В. О. (аспірант)
  • 2 техніки ІІ кат. Мельник О. Сопіга М. (студенти)

Відсутність штатних співробітників НДЧ кафедри зумовлена недостатнім фінансуванням наукових досліджень.

Кафедра співпрацює і має відповідні міжнародні договори з Другим Римським технічним університетом  та з інститутом електричних енергосистем Магдебурзького університету ім. Отто фон Геріке (Німеччина), Університетом Прикладних наук Гессена (Німеччина).

1.Підготовка кандидатів та докторів наук.

2. Інтеграція наукової роботи з навчальним процесом.

3. Науково-дослідна робота та інноваційна діяльність студентів,  молодих учених.

4.Основні результати наукових досліджень та НТ розробок за пріоритетними напрямами.

5. Інноваційна діяльність.

6. Міжнародне наукове співробітництво.

7. Аналіз наукового співробітництва з науковими установами НАН України та галузевими академіями наук України.

8. Публікації.

9.Конференції.

10. Загально-університетська науково-технічна конференція .

11. Проведені у 2015 році семінари кафедри.

12. План запланованих конференцій та семінарів на 2016 р.

13. Наукові досягнення науково-педагогічних і наукових працівників.

14. Організаційне забезпечення наукової діяльності.

15. Матеріальна база підрозділу.

16. Проект плану розвитку підрозділу на 2016 рік.

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування