Енергозбереження в насосних установках передбачає використання новітніх технологій, що повністю або частково задовольняють вимоги нинішнього часу. Застосування регульованого електропривода з перетворювачами частоти відкриває нові можливості економії. Важливо розглянути методи керування, які розширюють перспективи впровадження частотнокерованого електропривода та враховують потреби споживачів.

ЗАСТОСУВАННЯ ІНТЕРАКТИВНОГО АЛГОРИТМУ В СХЕМАХ БАГАТОАГРЕГАТНИХ НАСОСНИХ УСТАНОВОК Соколовський О.Ф., пошукач, Вересюк О.А., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.