Прямий (безредукторний) привод означає відсутність елементів передачі потужності між двигуном і механізмом, що в свою чергу дає переваги переміщення з високою динамікою практично без люфту й високу жорсткість при статичних і динамічних режимах.
Використання в роторі великої кількості магнітних полюсів сприяє створенню високих моментів. Спостерігається тенденція до збільшення розмірів високомоментних двигунів (діаметр деяких моделей уже перевищує 1 метр), разом з тим на ринку також пропонуються двигуни з меншими габаритами.

СУЧАСНІ СИСТЕМИ ПРЯМОГО ПРИВОДУ Коваленко І.О., к.т.н., доц., Агафонова Н.О., студентка, Плиска А.П., студентка(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування