Прямий (безредукторний) привод означає відсутність елементів передачі потужності між двигуном і механізмом, що в свою чергу дає переваги переміщення з високою динамікою практично без люфту й високу жорсткість при статичних і динамічних режимах.
Використання в роторі великої кількості магнітних полюсів сприяє створенню високих моментів. Спостерігається тенденція до збільшення розмірів високомоментних двигунів (діаметр деяких моделей уже перевищує 1 метр), разом з тим на ринку також пропонуються двигуни з меншими габаритами.

СУЧАСНІ СИСТЕМИ ПРЯМОГО ПРИВОДУ Коваленко І.О., к.т.н., доц., Агафонова Н.О., студентка, Плиска А.П., студентка(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.