Прямий (безредукторний) привод означає відсутність елементів передачі потужності між двигуном і механізмом, що в свою чергу дає переваги переміщення з високою динамікою практично без люфту й високу жорсткість при статичних і динамічних режимах.
Використання в роторі великої кількості магнітних полюсів сприяє створенню високих моментів. Спостерігається тенденція до збільшення розмірів високомоментних двигунів (діаметр деяких моделей уже перевищує 1 метр), разом з тим на ринку також пропонуються двигуни з меншими габаритами.

СУЧАСНІ СИСТЕМИ ПРЯМОГО ПРИВОДУ Коваленко І.О., к.т.н., доц., Агафонова Н.О., студентка, Плиска А.П., студентка(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.