Хіврич Олександр Григорович

Хіврич Олександр Григорович

Студент: Хіврич Олександр Григорович

Керівник: Островерхов М.Я., проф., д.т.н.

Тема: “Лабораторний стенд для дослідження механічних характеристик двигуна постійного струму з незалежним збудженням

Анотація

    В дипломному проекті проведено вдосконалення лабораторної бази кафедри шляхом розробки сучасного лабораторного стенда по дослідженню механічних характеристик двигуна постійного струму із незалежним збудженням. Проведено аналітичний огляд в галузі устаткування для лабораторних досліджень який показав, що задачу можна вирішити на основі пари електричних двигунів постійного струму з незалежним збудженням та відповідного лабораторного пульта. Розроблено функціональну схему лабораторного стенду. Стенд складається з дослідного двигуна постійного струму серії П-52 потужністю 0,55 кВт та такого ж навантажувального двигуна, який забезпечує момент навантаження для досліджуваного двигуна під час експериментальних досліджень. Для вимірювання швидкості до двигунів під’єднано тахогенератор. Для вимірювання струмів якоря та збудження,я також напруг двигунів використовуються прилади які містяться на передній панелі стенду. Для здійснення комутації служать перемикачі. Напруга живлення 220 В постійного та змінного струму подається на лабораторний стенд за допомогою автоматичних вимикачів. За допомогою стенда були знаті експериментальні процеси, а саме: рушійний режим та рекуперативного гальмування, режим гальмування проти вмиканням, динамічне гальмування. Результати дипломного проекту успішно впроваджені в навчальний процес кафедри та використовується при проведенні лабораторної роботи з дисципліни Теорія електропривода.

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2018/2019 навчального року


Всього навчається: 166,
з них на бюджеті: 160.
Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

ОголошенняЗвертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.

Партнери