Лабенський Віталій Володимирович

Студент: Лабенський Віталій Володимирович

Керівник: асистент Трандафілов В.М.

Тема: “Електропривод пасажирського ліфта в умовах обслуговування нежитлової будівлі: модернізація існуючої системи електроприводу

Анотація

    Метою дипломного проекту є модернізація існуючої системи електроприводу пасажирського ліфта, шляхом розробки векторно-керованого асинхронного електроприводу замість існуючого ліфтової системи з двошвидкісним двигуном. Для досягнення поставленої мети вирішено наступні основні задачі: аналітичний огляд ліфтових підйомних установок, вимоги до автоматизованої системи електроприводу ліфта та системи керування, розрахунок потужності і вибір двигуна та електрообладнання, розрахунок основних елементів силової частини та вибір перетворювача частоти, розробка та дослідження системи непрямого векторного керування електроприводом, охорона праці та техніка безпеки. Результати дипломного проекту можуть бути використані для модернізації електроприводу пасажирського ліфта.

СтатистикаНавчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр


Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Оголошення100 років ФЕА!


В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.

Партнери