Системи промислової автоматизації-1. Програмовані логічні контролери

Анотація кредитного модуля “Системи промислової автоматизації-1. Програмовані логічні контролери”

Робоча програма кредитного модуля “Системи промислової автоматизації-1. Програмовані логічні контролери” для студентів, що навчаються за спеціалізацією “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за денною формою навчання складена відповідно до програми дисципліни “Системи промислової автоматизації ”, укладач С.В. Король. Кредитний модуль “Системи промислової автоматизації-1. Програмовані логічні контролери” вивчається студентами у першому семестрі 5-го курсу.

Основну увагу приділено принципам побудови систем автоматизації на основі програмованих логічних контролерів, які відповідають стандарту міжнародної електротехнічної комісії МЕК 1131, а також розглянуто основи розробки програм на двох мовах представлених в цьому стандарті.

У першому розділі розглянуто загальні принципи побудови цифрових засобів автоматизації, історія їх розвитку, структура і принцип роботи програмованих логічних контролерів, способи подання інформації у мікропроцесорних системах, принципи програмування промислових контролерів. У другому розділі дисципліни розглянуто основні та спеціалізовані типи даних, правила створення ідентифікаторів змінних та принципи адресації змінних. У третьому розділі наведено опис модулів організації програм і основні їх відмінності. На прикладах проілюстровано правила застосування модулів організації програм, дані основні підходи, що застосовуються при створенні програм. В четвертому розділі наведено інформацію про принцип роботи, правила використання, синтаксис основних операторів, функцій і функціональних блоків на мовах програмування FBD і ST.

Рейтингова система оцінки успішності студентів за роботу над кредитним модулем РСО

Рейтингова система оцінки успішності студентів за роботу над курсовим проектом РСО

Методичні вказівки для курсового проекту

_MG_7843_1

Методичні вказівки для лабораторних робіт СПА ПЛК

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування