Керування та автоматизація технічних систем

У програмі кредитного модуля “ Керування та автоматизація технічних систем-1 ” розглядаються принципи побудови систем автоматизації на основі програмованих логічних контролерів, які відповідають стандарту міжнародної електротехнічної комісії МЕК 61131, а також розглянуто основи розробки програм на двох мовах цього стандарту. У першому розділі розглянуто загальні принципи побудови мікропроцесорних засобів автоматизації, історія їх розвитку, структура і принцип роботи програмованих логічних контролерів, способи подання інформації у мікропроцесорних системах, принципи побудови і програмування мікропроцесорних контролерів. У другому розділі дисципліни розглянуто основні та спеціалізовані типи даних, правила створення ідентифікаторів змінних та принципи адресації змінних. У третьому розділі наведено опис модулів організації програм і основні їх відмінності. На прикладах проілюстровано правила застосування модулів організації програм, дані основні підходи при створені програм. В четвертому розділі наведено інформацію про принцип роботи, правила використання, синтаксис основних операторів, функцій і функціональних блоків на мовах програмування FBD і ST.

Лабораторія Керування та автоматизація технічних систем

Рейтингова система оцінки успішності студентів за роботу над кредитним модулем Керування_автоматизація_техничних_систем

Рейтингова система оцінки успішності студентів за роботу над курсовим по кредитнному модулю Керування_автоматизація_техничних_систем

Методичні вказівки для виконання курсового проекту

Методичні вказівки для лабораторних робіт KATS

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування