Керування та автоматизація технічних систем

У програмі кредитного модуля “ Керування та автоматизація технічних систем-1 ” розглядаються принципи побудови систем автоматизації на основі програмованих логічних контролерів, які відповідають стандарту міжнародної електротехнічної комісії МЕК 61131, а також розглянуто основи розробки програм на двох мовах цього стандарту. У першому розділі розглянуто загальні принципи побудови мікропроцесорних засобів автоматизації, історія їх розвитку, структура і принцип роботи програмованих логічних контролерів, способи подання інформації у мікропроцесорних системах, принципи побудови і програмування мікропроцесорних контролерів. У другому розділі дисципліни розглянуто основні та спеціалізовані типи даних, правила створення ідентифікаторів змінних та принципи адресації змінних. У третьому розділі наведено опис модулів організації програм і основні їх відмінності. На прикладах проілюстровано правила застосування модулів організації програм, дані основні підходи при створені програм. В четвертому розділі наведено інформацію про принцип роботи, правила використання, синтаксис основних операторів, функцій і функціональних блоків на мовах програмування FBD і ST.

Лабораторія Керування та автоматизація технічних систем

Рейтингова система оцінки успішності студентів за роботу над кредитним модулем Керування_автоматизація_техничних_систем

Рейтингова система оцінки успішності студентів за роботу над курсовим по кредитнному модулю Керування_автоматизація_техничних_систем

Методичні вказівки для виконання курсового проекту

Методичні вказівки для лабораторних робіт KATS

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

За рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".