Керування та автоматизація технічних систем

У програмі кредитного модуля “ Керування та автоматизація технічних систем-1 ” розглядаються принципи побудови систем автоматизації на основі програмованих логічних контролерів, які відповідають стандарту міжнародної електротехнічної комісії МЕК 61131, а також розглянуто основи розробки програм на двох мовах цього стандарту. У першому розділі розглянуто загальні принципи побудови мікропроцесорних засобів автоматизації, історія їх розвитку, структура і принцип роботи програмованих логічних контролерів, способи подання інформації у мікропроцесорних системах, принципи побудови і програмування мікропроцесорних контролерів. У другому розділі дисципліни розглянуто основні та спеціалізовані типи даних, правила створення ідентифікаторів змінних та принципи адресації змінних. У третьому розділі наведено опис модулів організації програм і основні їх відмінності. На прикладах проілюстровано правила застосування модулів організації програм, дані основні підходи при створені програм. В четвертому розділі наведено інформацію про принцип роботи, правила використання, синтаксис основних операторів, функцій і функціональних блоків на мовах програмування FBD і ST.

Лабораторія Керування та автоматизація технічних систем

Рейтингова система оцінки успішності студентів за роботу над кредитним модулем Керування_автоматизація_техничних_систем

Рейтингова система оцінки успішності студентів за роботу над курсовим по кредитнному модулю Керування_автоматизація_техничних_систем

Методичні вказівки для виконання курсового проекту

Методичні вказівки для лабораторних робіт KATS

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.