Інтегровані системи автоматизації

Анотація кредитного модуля “ Інтегровані системи автоматизації ”

Робоча програма кредитного модуля “ Інтегровані системи автоматизації ” для студентів, що навчаються за спеціалізацією “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за денною формою навчання складена відповідно до програми дисципліни “Системи промислової автоматизації ”, укладач С.В. Король. Кредитний модуль “Системи промислової автоматизації-1. Програмовані логічні контролери” вивчається студентами у першому семестрі 5-го курсу.

Основну увагу приділено принципам побудови систем автоматизації на основі програмованих логічних контролерів, які відповідають стандарту міжнародної електротехнічної комісії МЕК 1131, а також розглянуто основи розробки програм на двох мовах представлених в цьому стандарті.

У першому розділі розглянуто загальні принципи побудови цифрових засобів автоматизації, історія їх розвитку, структура і принцип роботи програмованих логічних контролерів, способи подання інформації у мікропроцесорних системах, принципи програмування промислових контролерів. У другому розділі дисципліни розглянуто основні та спеціалізовані типи даних, правила створення ідентифікаторів змінних та принципи адресації змінних. У третьому розділі наведено опис модулів організації програм і основні їх відмінності. На прикладах проілюстровано правила застосування модулів організації програм, дані основні підходи, що застосовуються при створенні програм. В четвертому розділі наведено інформацію про принцип роботи, правила використання, синтаксис основних операторів, функцій і функціональних блоків на мовах програмування FBD і ST.

Рейтингова система оцінки успішності студентів за роботу над кредитним модулем РСО

Рейтингова система оцінки успішності студентів за роботу над курсовим проектом РСО

Методичні вказівки для курсового проекту

Інтегровані системи автоматизації кафедри АЕМС-ЕП КПІ

Методичні вказівки для лабораторних робіт СПА ПЛК

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2018/2019 навчального року


Всього навчається: 166,
з них на бюджеті: 160.
Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

ОголошенняЗвертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.

Партнери