Елементи та апарати електромеханічних систем та електроприводів

Про дисципліну ” Елементи та апарати електромеханічних систем та електроприводів “

Навчальна дисципліна” Елементи та апарати електромеханічних систем та електроприводів ” належить до циклу “Професійної та практичної підготовки”.

Елементи та апарати електромеханічних систем та електроприводів

Предмет навчальної дисципліни: закони перетворення енергії в елементах електромеханічних систем та електроприводів з метою керування рухом виконуючих органів робочих машин.

Міждисциплінарні зв’язки: дисципліна “Елементи електромеханічних систем та електроприводів” базується на курсах “Теоретичні основи електротехніки”, “Електроніка та мікросхемотехніка”, “Електричні машини”, “Електричні апарати”, “Вища математика та забезпечує оволодіння дисциплінами “Теорія автоматичного керування”, “Теорія електропривода”, “Силові перетворювачі ЕМС”, “Автоматизація технологічних процесів, установок і комплексів”, “Автоматизація електромеханічних систем”, “Електромеханічні системи автоматизації в металообробці та машинобудуванні”, “Електромеханічні системи автоматизації загальнопромислових механізмів” та ін.

Метою дисципліни “Елементи електромеханічних систем та електроприводів” є вивчення основ теорії і принципів роботи засобів автоматизації, ознайомлення з побудовою, характеристиками, принципами технічної реалізації та елементною базою керуючих, перетворювальних, інформаційно-вимірювальних пристроїв електропривода.

В процесі вивчення дисципліни студенти набувають: знання принципів роботи, характеристик, статичних та динамічних властивостей, особливостей використання елементів автоматизованого електропривода; вміння здійснювати вибір, налагодження та дослідження засобів автоматизації, досвід та навички практичної роботи з елементами автоматизованих електромеханічних систем.

Засвоєння теоретичної та практичної частин програми надає можливість студентам та майбутнім спеціалістам самостійно виконувати розробку та модернізацію елементів автоматизованого електропривода, здійснювати їх вибір та налагодження, виконувати проектування систем автоматизації.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.