Студентська наукова діяльність

Перемога аспіранта кафедри у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт.

IMG_6947Доповідь аспіранта Димка Сергія «Векторне керування асинхронними електроприводами з максимізацією співвідношення момент-струм статора», представлена на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, що проводився у рамках XІX Міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми автоматизованого електроприводу. Теорія і практика» (ПАЕП 2012 17-22 вересня 2012р.) в смт. Миколаївка, Крим, була високо оцінена міжнародним журі конкурсу та зайняла 1-ше місце.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі “Електротехніка та електромеханіка”
у м. Дніпродзержинськ 24-27 березня 2014 року

З 24 по 27 березня 2014 р. в Дніпродзержинському державному технічному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Електротехніка та електромеханіка».

Дивитись далі

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі “Електротехніка та електромеханіка”
у м. Дніпродзержинськ 18-21 березня 2013 року

      Щорічно у м. Дніпродзержинськ проходить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі “Електротехніка та електромеханіка”, на який кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу завжди готує найкращі роботи.
Цього року виборювати призові місця для кафедри поїхали студенти 4-го курсу групи ЕП-91 Боднар Денис та Мусієнко Максим. Ці хлопці власноруч зробили нові лабораторні стенди для дисципліни “Автоматизація технологічних процесів, установок і комплексів” та оформили їх у вигляді конкурсної роботи на секцію “Лабораторне обладнання для дослідження електротехнінчих систем”. Керівником роботи виступив асистент Бур’ян С.О. Зовнішній вигляд стендів представлений на рисунках.

Дивитись далі

Вітаємо магістрантів 2013 року випуску із закінченням магістратури та захистом магістерських робіт!

Вже минуло аж 2 роки сумлінної праці випускників-бакалаврів 2011 року, які успішно завершили свій шлях навчання у магістратурі. На захисті своїх магістерських дисертацій вони на високому рівня продемонстрували свої здобуті знання та навики. Кафедра бажає успіхів та нових творчих здобутків своїм випускникам!

Дивитись далі

IMG_0254

Фінал всеукраїнської олімпіади з ТОЕ

    Вітаємо бронзового призера ІI заключного туру всеукраїнської олімпіади з теоретичних основ електротехніки. Студент нашої кафедри Варволік Василь В’ячеславович (гр. ЕП-21) зайняв ...
Read More
olimpiada3

Олімпіада

Вітаємо переможця і бронзового призера І університетського туру всеукраїнської олімпіади з теоретичних основ електротехніки. (more…) ...
Read More
БЖД

Безпека життєдіяльності

Вітаємо переможця XV Всеукраїнської студентської олімпіади з безпеки життєдіяльності. (more…) ...
Read More
IMG_2832

Вітаємо переможців

Вітаємо переможців конкурсу студентських науково-дослідних робіт з напряму "Електротехніка та електромеханіка" у 2015/2016 (more…) ...
Read More

СтатистикаНавчальний рік 2017/2018


Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

ОголошенняДні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.

Партнери