5. Інноваційна діяльність 2015 р.

Інноваційна діяльність 2015 р.

5. Інноваційна діяльність 2015 р.

5.1.Діяльність в рамках інноваційного середовища Науковий парк „Київська політехніка”. Роботи кафедри представлені 4-ма експонатами у виставковій залі наукового парку.

5.2.Виконання проектів у рамках Інноваційно-виробничої платформи та приклади створеної інноваційної продукції для потреб оборони і безпеки держави, зокрема на замовлення РНБО. Не виконувалися.

5.3. Впроваджуються алгоритми керування силовим блоком дослідного зразка тягового електроприводу (сумісно з Науково-дослідним і конструкторсько-технологічним інститутом міського господарства м. Києва). На прохання КП «Київпастранс» було підготовлено довідку про перспективність використання тягових електроприводів змінного струму в комунальному електротранспорті.

У звітному році проведено переговори з ПАТ «Запоріжський електроапаратний завод» що до можливості сумісної розробки тягового електроприводу тролейбуса.

5.4. Кількість отриманих охоронних документів – у цьому році охоронних документів отримано не було.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.