Перелік доповідей за 2018 рік

Перелік доповідей за 2018 рік у СПЕА

Перелік доповідей за 2018 рік

Міжнародна науково-технічна конференція

молодих учених, аспірантів і студентів

СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГОТЕХНІКИ ТА АВТОМАТИКИ”

ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГОТЕХНІКИ ТА АВТОМАТИКИ

Київ-2018

Редакційна рада, що безпосередньо редагувала перелік доповідей за 2018 рік:

Яндульський О.С., декан, д.т.н., професор;

Чумак В.В., к.т.н., доцент;

Бур’ян С.О., к.т.н., ст. викладач;

Котлярова В.В., асистент.

Деякі з доповідей за 2018 рік кафедри АЕМС-ЕП:

1. Пушніцин Д. С., Ніконенко Є. О., Пересада С. М. Математичні моделі акумуляторів для електротранспорту. Частина I: короткий аналітичний огляд.
  2. Пушніцин Д. С., Ніконенко Є. О., Пересада С. М. Математичні моделі акумуляторів для електротранспорту. Частина II: верифікація параметрів.
  3. Ніконенко Є. О., Пушніцин Д. С., Пересада С. М. Математичне моделювання суперконденсаторів. Частина I: короткий аналітичний огляд
  4. Ніконенко Є. О., Пушніцин Д. С., Пересада С. М. Математичне моделювання суперконденсаторів. Частина II: експериментальна верификація.
  5. Теряєв В.І., Корнієнко В.Ю. Гнучка автоматизація виробництва мінеральних добрив. Міжнародний науково-технічний журнал “Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики”.
  6. Теряєв В.І., П’ятницький К.В. Автоматизація електроприводу підйому крана-штабелера. Міжнародний науково-технічний журнал “Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики”.
  7. Печеник М.В., Бур’ян С.О., Лещенко В.В. Дослідження втрат енергії у дводвигунному стрічковому конвеєрі.
  8. Печеник М.В., Бур’ян С.О., Землянухіна Г.Ю. Постановка задач по дослідженню електромеханічних систем транспорту рідин при використанні альтернативних джерел енергії.
  9. Носихін, Толочко О.І. Тенденції розвитку електроприводів с ЧПУ для фрезерних верстатів.
  10. Бурмельов О.О., Толочко О.І. Проблеми бздавачевого керування швидкістю синхронних двигунів з постійними магнітами.
  11. Калугін Д.В., Толочко О.І. Мінімізація сумарних втрат в асинхронному двигуні.
  12. Богачов Г., Толочко О.І. Сучасні вимоги до систем електроприводу та автоматизації пасажирських ліфтів.
  13. О. О. Блащук, Н. Д. Красношапка Автоматичне регулювання продуктивності системи компресорів.
  14. Бур’ян С.О., Печеник М.В., Бабарова А.І. Електромеханічна система автоматизації насосної установки на основі пакету SIMHYDRAULICS.
  15. Король С.В., Лабораторний стенд для вивчення принципів розробки систем автоматизації на Siemens автоматизації з людино-машинним інтеейсом.
  16. Король С.В., Хомуйло Ю.О., Комарь О. Г. Лабораторний стенд з вивчення основ конфігурування приводів schneider electric для роботи в мережі modbus.
  17. Король С.В., Головко В.М., Лабораторний стенд для вивчення налаштування перетворювача частоти abb на комунікацію з контролером через мережу modbus.
  18. Король С.В., Юськів В.Р. Комп’ютерний практикум з вивчення принципів створення людино-машинного інтерфейсу в програмному середовищі vijeo designer.
  19. А.С. Гузинський, М.В. Пушкар, Н,О. Погромська Концепція створення лабораторного комплексу для дослідження електричних апаратів та елементів захисту електроприводів.
  20. Головко В.М., Пушкар М.В., Концепція дослідження електроприводу металообробних станків за допомогою програмного забезпечення Siemens Sinutrain.
  21. Сенюк М.С., Пушкар М.В. Розробка пристрою захисту насосних установок з використанням технології IoT.

Перелік доповідей за 2018 рік. Кафедра АЕМС-ЕП

Перелік доповідей за 2017 рік інших доповідачів можна знайти за посиланням.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.