Каскадні або багаторівневі інвертори представляють інтерес для застосування в тягових електроприводах електровозів. Головною проблемою при експлуатації електровозів є виникнення таких явищ як «юз» або «буксування» через погіршення умов зчеплення колесо-рейка, а також за рахунок наявності параметричних збурень, особливо варіацій активного опору ротора приводних двигунів.

ВИКОРИСТАННЯ КАСКАДНИХ ІНВЕРТОРІВ В ТЯГОВИХ ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ Березюк Є.Ю., студент, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викладач(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування