Каскадні або багаторівневі інвертори представляють інтерес для застосування в тягових електроприводах електровозів. Головною проблемою при експлуатації електровозів є виникнення таких явищ як «юз» або «буксування» через погіршення умов зчеплення колесо-рейка, а також за рахунок наявності параметричних збурень, особливо варіацій активного опору ротора приводних двигунів.

ВИКОРИСТАННЯ КАСКАДНИХ ІНВЕРТОРІВ В ТЯГОВИХ ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ Березюк Є.Ю., студент, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викладач(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.