Система тиристорний перетворювач – двигун постійного струму (ТП-ДПС) є класичним технічним рішенням практично скрізь, де використову-ється електропривод (ЕП) постійного струму. Така популярність забезпечується завдяки простоті керування та практично лінійним механічним та регулюваль-ним характеристикам приводу. Саме тому студентам, як майбутнім спеціаліс-там в області ЕП, необхідно вивчати принципи роботи та способи керування перетворювачів постійного струму.

СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСІВ КЕРУВАННЯ У СИСТЕМІ ТИРИСТОРНИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ–ДВИГУН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Пєрвєєв С.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.