В міру переходу матеріального виробництва до комплексної автоматизації, зростає роль людини як суб’єкта праці й керування. В сучасній промисловості актуальною є проблема забезпечення багатофункціонального, але в той же час простого та надійного зв’язку оператора та керованої системи, що можна досягти лише при дотриманні оптимальних співвідношень між технічними характеристиками машин і психофізіологічними властивостями людини. У випадку, коли така пропорція не виконується, досить високими залишаються ризики аварій на підприємствах. Саме тому проектування панелей керування є актуальною науковою задачею.

ПРОЕКТУВАННЯ ПАНЕЛІ КЕРУВАННЯ ДЛЯ КОМПЛЕКТНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ Зайченко Ю.М., аспірант, Кривошея І.В., студент.(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування