Застосування цифрових керуючих пристроїв в системах автоматизації розширило можливості для впровадження цифрових мереж в область промислової автоматизації. Мережа CAN, завдяки високій завадозахищеності і стійкості в промисловому середовищі, широко використовується в автоматизації, тому вміння налаштовувати та використовувати мережні протоколи є важливим вмінням для сучасного інженера.

ПРАКТИЧНЕ ВИВЧЕННЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ НА ОСНОВІ МЕРЕЖІ CAN Король С.В., к.т.н., доц.; Демченко М.С., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.