Електрична енергія відіграє важливу роль у сучасному cвіті, енергоспоживання в якому збільшується з кожним днем. Для генерації електричної енергії існує широке різноманіття генераторів змінного струму [1]. В основному на електростанціях використовують синхронні генератори з електромагнітним збудженням. Тим не менш, в останні роки відбувся значний розвиток систем автономних енергогенеруючих установок, які використовуються для живлення споживачів у віддалених районах. Ця стаття присвячена саме таким системам.

ОГЛЯД СУЧАСНИХ ПЕРСПЕКТИВНИХ ВИДІВ АВТОНОМНИХ ГЕНЕРАТОРІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Шурдукало І. І., студентка, Пушкар М. В., асистент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.