Відомо, що якість споживаної електричної енергії суттєво впливає на роботу електроприймачів та термін їх експлуатації. За останні роки значно зросло число установок з імпульсними джерелами живлення (ІДЖ), однією з негативних особливостей яких є генерація вищих гармонік в мережу, що є шкідливим, як для всієї системи електропостачання в цілому, так і для окремих її елементів [1].

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ОДНОФАЗНОГО КОРЕКТОРА КОЕФІЦІЄНТА ПОТУЖНОСТІ СИЛОВОГО ДЖЕРЕЛА ЖИВЛЕННЯ Ільків А.В., магістрант, Трандафілов В.М., к.т.н., ас.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.