ЛАБОРАТОРНА УСТАНОВКА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ШИРОТНО-ІМПУЛЬСНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА НАПРУГИ Єрьоменко Є.І., магістрант, Димко С.С., асистент

Різні споживачі вимагають використання електричної енергії з нестандартними параметрами: частотою, регульованою напругою, іншим числом фаз. Для живлення деяких споживачів, які потребують регулювання підведеної до них напруги, використовуються широтно-імпульсні перетворювачі (ШІП) напруги. Вони перетворюють сталу за величиною постійну напругу в регульовану величину шляхом періодичного підключення навантаження до джерела живлення, тривалість якого можна змінювати за методом широтно-імпульсної модуляції (ШІМ). Актуальність даної роботи полягає у наданні студентам змоги отримати практичні навички у роботі з перетворювачем напруги, що працює на принципі ШІМ.

ЛАБОРАТОРНА УСТАНОВКА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ШИРОТНО-ІМПУЛЬСНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА НАПРУГИ Єрьоменко Є.І., магістрант, Димко С.С., асистент(pdf)

СтатистикаНавчальний рік 2015/2016


Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

ОголошенняEN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування

Партнери