Різні споживачі вимагають використання електричної енергії з нестандартними параметрами: частотою, регульованою напругою, іншим числом фаз. Для живлення деяких споживачів, які потребують регулювання підведеної до них напруги, використовуються широтно-імпульсні перетворювачі (ШІП) напруги. Вони перетворюють сталу за величиною постійну напругу в регульовану величину шляхом періодичного підключення навантаження до джерела живлення, тривалість якого можна змінювати за методом широтно-імпульсної модуляції (ШІМ). Актуальність даної роботи полягає у наданні студентам змоги отримати практичні навички у роботі з перетворювачем напруги, що працює на принципі ШІМ.

ЛАБОРАТОРНА УСТАНОВКА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ШИРОТНО-ІМПУЛЬСНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА НАПРУГИ Єрьоменко Є.І., магістрант, Димко С.С., асистент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.