Більша частина кранів призначена для роботи разом з оператором, який слідкує за переміщенням вантажу і виступає в якості керівника процесу керування швидкістю руху для забезпечення позиціювання. Для спрощення роботи оператора використовується часткова автоматизація, наприклад для зменшення коливань підвісу, та автоматичного спуску вантажу. В разі коли потрібно розташовувати вантаж з великою точністю, зменшити час контакту оператора з шкідливим середовищем, та підвищити продуктивність, використовують системи, які мають автоматичне керування рухом.

АКТУАЛЬНІСТЬ ПОБУДОВИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ РУХОМ КРАНА-МАНІПУЛЯТОРА Пересада С.М., проф.,д.т.н., Рижков О.М., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.