Каскадні або багаторівневі інвертори представляють інтерес для застосування в тягових електроприводах електровозів. Головною проблемою при експлуатації електровозів є виникнення таких явищ як «юз» або «буксування» через погіршення умов зчеплення колесо-рейка, а також за рахунок наявності параметричних збурень, особливо варіацій активного опору ротора приводних двигунів.

ВИКОРИСТАННЯ КАСКАДНИХ ІНВЕРТОРІВ В ТЯГОВИХ ЕЛЕКТРОПРИВОДАХ Березюк Є.Ю., студент, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викладач(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

Подача документів

Увага! До 24.07.18 можна подати документи в електронному вигляді на спеціальність 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітню програму підготовки (спеціалізацію)
Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”.

При виникненні питань звертайтесь до нас у консультаційний центр або за телефоном, детальніше тут.