СПРОЩЕНА МОДЕЛЬ НАВАНТАЖЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НОЖИЦЬ ПРОКАТНОГО СТАНУ Охримюк Є.Б., бакалавр, Пижов В.М., к.т.н., доц.

Для вирішення деяких задач електроприводу, таких як вибір електродвигуна або дослідження динамічних процесів в електромеханічній системі, необхідно мати модель навантаження. Для окремих промислових механізмів, наприклад, ножиць прокатних станів, створення математичної моделі навантаження викликає труднощі, пов’язані з тим, що процес різання безпосередньо пов’язаний із пластичною деформацією металу [1]. Проблема полягає у тому, що зусилля різання металу неможливо визначити аналітичним шляхом, а діаграми зусиль визначаються експериментально.

СПРОЩЕНА МОДЕЛЬ НАВАНТАЖЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НОЖИЦЬ ПРОКАТНОГО СТАНУ Охримюк Є.Б., бакалавр, Пижов В.М., к.т.н., доц.(pdf)

СтатистикаНавчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр


Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

ОголошенняЗа рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".

Партнери