Зварюванням називається технологічний процес утворення нероз’ємного з’єднання між матеріалами при їх нагріванні та/або пластичному деформуванні за рахунок встановлення міжмолекулярних і міжатомних зв’язків.
Зварювання – це один з провідних технологічних процесів обробки металів, який широко використовується в найрізноманітніших галузях промисловості.
Одним з поширених видів є газове зварювання – зварювання плавленням із застосуванням суміші кисню і горючого газу. Тепло, що виділяється при згорянні суміші кисню і горючого газу, оплавляє зварювані поверхні і присадний матеріал з утворенням зварювальної ванни – металу зварюваного шва, що перебуває у рідкому стані.

МАКЕТНИЙ ЗРАЗОК АВТОМАТИЗОВАНОЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ ПОДАЧІ ГАЗОВОГО ПАЛЬНИКА Булава А.В., Титаренко А.С., студенти, Красношапка Н.Д., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

Подача документів

Увага! До 24.07.18 можна подати документи в електронному вигляді на спеціальність 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітню програму підготовки (спеціалізацію)
Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”.

При виникненні питань звертайтесь до нас у консультаційний центр або за телефоном, детальніше тут.