ДОСЛІДЖЕННЯ ПУСКОВИХ РЕЖИМІВ БАГАТОДВИГУННОГО ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА Печеник М.В., к.т.н., доц.,Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Грицай А.О., магістрант

При розробці моделей стрічкових конвеєрів в більшості випадків обмежувались розташуванням двох електроприводів в головній частині конвеєра [1]. При цьому дослідження проводили при номінальному завантаженні тягового органу. Проте, враховуючи, що стрічка конвеєра являє собою пружно-в’язку систему та навантаження її може змінюватись від 0.5 до 1.2 номінального значення, то достатньо актуальною задачею є дослідження рівня коливальних процесів при зміні навантаження тягового органу для випадку розташування електродвигунів як в головній, так і в хвостовій частинах конвеєра.

ДОСЛІДЖЕННЯ ПУСКОВИХ РЕЖИМІВ БАГАТОДВИГУННОГО ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА Печеник М.В., к.т.н., доц.,Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Грицай А.О., магістрант(pdf)

СтатистикаНавчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр


Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

ОголошенняЗа рішенням НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорьского" на нашій кафедрі будуть навчатися в магістратурі на бюджеті 3 наукових та 27 професійних магістрів у 2018/2019 н.р. Також було розширено кількість бюджетних місць для прискоренників першого курсу, які поступають за дипломом "молодший спеціаліст".

Партнери