У теперішній час у всьому світі ведуться активні дослідження різних типів електричних двигунів та способів керування ними. Для того, щоб мати можливість проаналізувати вплив різних факторів на роботу електричного двигуна, необхідно знати його поведінку. Саме тому, створення системи візуалізації змінних електродвигуна, таких як швидкість, струм, напруга тощо є актуальною задачею. Перспективи розробки таких систем пов’язані з можливістю тестування роботи електроприводів в режимі реального часу.

СИСТЕМА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В ЛАБОРАТОРНИХ УСТАНОВКАХ ПО ДИСЦИПЛІНІ «ТЕОРІЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА» Мельник А.В., магістрант, Островерхов М.Я., д.т.н., проф.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.