Використання технологічного обладнання на основі електронних гармат високовольтного тліючого розряду (ВТР) з холодним катодом дозволяє спростити його конструкцію та більш широко застосовувати імпульсні електронно-променеві процеси в промисловому виробництві. Аналіз роботи [1] показав, що ефективне керування параметрами імпульсних електронних пучків в заданому часовому інтервалі можливе при побудові триканальної системи керування, яка забезпечує високу точність регулювання початкового струму основного розряду в розрядному проміжку гармати шляхом регулювання тиску по одному з каналів керування. Тому розробка підсистеми регулювання тиском триканальної системи керування параметрами є актуальною.

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КЕРУВАННЯ ПАРАМЕТРАМИ ІМПУЛЬСНИХ ЕЛЕКТРОННИХ ПУЧКІВ В ЗАДАНОМУ ЧАСОВОМУ ІНТЕРВАЛІ Смілянець Є.С., студент, Халімовський О.М., к.т.н., доцент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.