Використання технологічного обладнання на основі електронних гармат високовольтного тліючого розряду (ВТР) з холодним катодом дозволяє спростити його конструкцію та більш широко застосовувати імпульсні електронно-променеві процеси в промисловому виробництві. Аналіз роботи [1] показав, що ефективне керування параметрами імпульсних електронних пучків в заданому часовому інтервалі можливе при побудові триканальної системи керування, яка забезпечує високу точність регулювання початкового струму основного розряду в розрядному проміжку гармати шляхом регулювання тиску по одному з каналів керування. Тому розробка підсистеми регулювання тиском триканальної системи керування параметрами є актуальною.

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ КЕРУВАННЯ ПАРАМЕТРАМИ ІМПУЛЬСНИХ ЕЛЕКТРОННИХ ПУЧКІВ В ЗАДАНОМУ ЧАСОВОМУ ІНТЕРВАЛІ Смілянець Є.С., студент, Халімовський О.М., к.т.н., доцент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування