Сучасні електроприводи з електричними двигунами змінного струму являються основою силових тягових установок значної кількості електричних та гібридних транспортних засобів. До них відносяться пасажирські електро- та гібридні автомобілі, засоби міського транспорту – трамваї, тролейбуси, автобуси, потяги метро, а також залізничний електротранспорт. Об’єм перетворюваної енергії силовими електромеханічними системами електротранспорту щорічно збільшується приблизно на 7-10%, кількість транспортних засобів зростає ще в більшому масштабі, розширюється також сфери їх застосування, а об’єм виробництва вимірюється десятками мільярдів доларів США. При цьому в тягових електроприводах використовуються найбільш сучасні технології в сферах напівпровідників, матеріалознавства, комп’ютерної техніки та систем керування. За останнє десятиліття сформувався окремий напрям наукових та технологічних досліджень в галузі електричних тягових систем, що підтверджується значною кількістю періодичних спеціалізованих видань, конференцій (зокрема IEEE), монографічних досліджень.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТЯГОВИХ ПРИВОДІВ: ЧАСТИНА ПЕРША – СИЛОВА ЕЛЕКТРОНІКА Пересада С.М., д.т.н., професор, Рімович А.О., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.