Сучасні електричні тягові системи приводів використовують електричні двигуни для приведення в рух електричних транспортних засобів, а також складні регулюючі пристрої для керування координатами тягового двигуна та транспортного засобу. Ці принципові складові силової установки значною мірою визначають характеристики транспортного засобу в статиці та динаміці, його енергетичну ефективність.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТЯГОВИХ ПРИВОДІВ: ЧАСТИНА ДРУГА – ДВИГУНИ ТА СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ Пересада С.М., д.т.н., професор, Рімович А.О., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.