Сучасні електричні тягові системи приводів використовують електричні двигуни для приведення в рух електричних транспортних засобів, а також складні регулюючі пристрої для керування координатами тягового двигуна та транспортного засобу. Ці принципові складові силової установки значною мірою визначають характеристики транспортного засобу в статиці та динаміці, його енергетичну ефективність.

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ ТЯГОВИХ ПРИВОДІВ: ЧАСТИНА ДРУГА – ДВИГУНИ ТА СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ Пересада С.М., д.т.н., професор, Рімович А.О., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.