Лінійні електродвигуни в багатьох технічних рішеннях є найкращим сполученням електромеханічного перетворювача енергії і виконавчого механізму. Простота пристроїв з лінійними двигунами дозволяє суттєво збільшити надійність і швидкодію, забезпечити економію за рахунок виключення витрат на виготовлення і експлуатацію проміжних механічних передач і перетворювачів обертового руху в поступальний. Крім того, за рахунок безконтактної передачі зусилля, лінійні двигуни забезпечують відсутність пробуксовки і втрат на тертя, обмежень по швидкості і прискоренню, люфтів та пружностей механічних передач. Однак лінійні двигуни мають як загальні, так і індивідуальні особливості та недоліки, що вимагає обґрунтування їх застосування для конкретних цілей.

ОСОБЛИВОСТІ ЧАСТОТНОГО КЕРУВАННЯ ЛІНІЙНИМИ АСИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОДВИГУНАМИ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., Хітько М.А., магістранти 6 курсу(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.