Лінійні електродвигуни в багатьох технічних рішеннях є найкращим сполученням електромеханічного перетворювача енергії і виконавчого механізму. Простота пристроїв з лінійними двигунами дозволяє суттєво збільшити надійність і швидкодію, забезпечити економію за рахунок виключення витрат на виготовлення і експлуатацію проміжних механічних передач і перетворювачів обертового руху в поступальний. Крім того, за рахунок безконтактної передачі зусилля, лінійні двигуни забезпечують відсутність пробуксовки і втрат на тертя, обмежень по швидкості і прискоренню, люфтів та пружностей механічних передач. Однак лінійні двигуни мають як загальні, так і індивідуальні особливості та недоліки, що вимагає обґрунтування їх застосування для конкретних цілей.

ОСОБЛИВОСТІ ЧАСТОТНОГО КЕРУВАННЯ ЛІНІЙНИМИ АСИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОДВИГУНАМИ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., Хітько М.А., магістранти 6 курсу(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.