ОСОБЛИВОСТІ ЧАСТОТНОГО КЕРУВАННЯ ЛІНІЙНИМИ АСИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОДВИГУНАМИ

Лінійні електродвигуни в багатьох технічних рішеннях є найкращим сполученням електромеханічного перетворювача енергії і виконавчого механізму. Простота пристроїв з лінійними двигунами дозволяє суттєво збільшити надійність і швидкодію, забезпечити економію за рахунок виключення витрат на виготовлення і експлуатацію проміжних механічних передач і перетворювачів обертового руху в поступальний. Крім того, за рахунок безконтактної передачі зусилля, лінійні двигуни забезпечують відсутність пробуксовки і втрат на тертя, обмежень по швидкості і прискоренню, люфтів та пружностей механічних передач. Однак лінійні двигуни мають як загальні, так і індивідуальні особливості та недоліки, що вимагає обґрунтування їх застосування для конкретних цілей.

ОСОБЛИВОСТІ ЧАСТОТНОГО КЕРУВАННЯ ЛІНІЙНИМИ АСИНХРОННИМИ ЕЛЕКТРОДВИГУНАМИ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., Хітько М.А., магістранти 6 курсу(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.