За період більше 20 останніх років, питання якості енергопостачання переросли з вузької сфери інтересів фахівців в предмет загальної занепокоєності. Різні галузі все більше і більше використовують електроенергію для своїх основних потреб, в той час як збільшення числа навантажень нелінійного характеру збільшує гармонійні спотворення у всій системі електропостачання.

КОНЦЕПЦІЯ ЛАБОРАТОРНОГО ПРАКТИКУМУ ПО ЕФЕКТИВНОМУ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЮ ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОМУ ПЕРЕТВОРЕННЮ ЕНЕРГІЇ Ковбаса С.М., к.т.н., доц., Дученко А.Ю., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.