За період більше 20 останніх років, питання якості енергопостачання переросли з вузької сфери інтересів фахівців в предмет загальної занепокоєності. Різні галузі все більше і більше використовують електроенергію для своїх основних потреб, в той час як збільшення числа навантажень нелінійного характеру збільшує гармонійні спотворення у всій системі електропостачання.

КОНЦЕПЦІЯ ЛАБОРАТОРНОГО ПРАКТИКУМУ ПО ЕФЕКТИВНОМУ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЮ ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОМУ ПЕРЕТВОРЕННЮ ЕНЕРГІЇ Ковбаса С.М., к.т.н., доц., Дученко А.Ю., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.