ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТИРИСТОРНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НА СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ Онищук Б.О., студент, Король С.В., к.т.н., доцент

ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТИРИСТОРНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НА СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Трифазні тиристорні керовані перетворювачі широко використовуються для регулювання швидкості електродвигунів постійного струму. При цьому перетворювачі негативно впливають на електроенергетичну систему [1] генеруючи реактивну потужність і споживаючи з мережі струм із вищими гармоніками. Це призводить до додаткового навантаження на лінії електропередач, збільшення електричних втрат в елементах системи електропостачання [2], зниження надійності системи електропостачання і погіршення умов роботи сусідніх споживачів.

ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТИРИСТОРНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА НА СИСТЕМУ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ Онищук Б.О., студент, Король С.В., к.т.н., доцент(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.