Системи автоматичного регулювання (САР) швидкості двигунів постійного та змінного струму, що мають підпорядковану структуру, в наш час широко застосовуються у промисловості. Їх властивості вивчені досить ґрунтовно.

Проте тема параметричної чутливості таких САР в літературі висвітлена ще не достатньо. Зокрема, потребує ширшого вивчення питання впливу на стійкість САР варіацій момента інерції привода. Дана проблема характерна для багатьох механізмів, наприклад, маніпуляторів, роботів, верстатів і т.п. Тому подальші дослідження у даному напрямі є актуальними. Одне з них пропонується у цій статті.

ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ПРИ ЗМІНАХ СУМАРНОГО МОМЕНТУ ІНЕРЦІЇ Лукашук В.В., Мельник О.О., студенти, Приймак Б.І., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.