Розробка багаторівневих схем інверторів обумовлена необхідністю вирішення ряду проблем та недоліків традиційних інверторів з широтно-імпульсною модуляцією, найбільшими з яких є значна несинусоїдальність вихідної напруги, проблеми зі збільшенням габаритів та вартості елементів при конструюванні систем для великих напруг, знижений коефіцієнт корисної дії. В значній мірі багаторівневі схеми позбавлені цих недоліків, і хоча вони відрізняються більшою складністю силової схеми, та системи керування у багатьох випадках вкрай необхідне застосування саме багаторівневих інверторів.

БАГАТОРІВНЕВІ ІНВЕРТОРИ В ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ Ковбаса С.М., к.т.н., доц; Мисак Д.Т., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.