При розгляданні питань енергозбереження в електромеханічній системі стрічкового конвеєра в більшості випадків обмежувались дослідженням втрат енергії в статичних режимах роботи системи [2]. Однак, для повної оцінки енергетичної ефективності конвеєра необхідно враховувати втрати енергії також і в режимах пуску, тим більше, що с ціллю зниження рівня пружних коливань в тяговому органі тривалість пуску може досягати 100 с і більше, при цьому маса вантажу який транспортується може змінюватись від 0 до номінального значення.

АНАЛІЗ ВТРАТ ЕНЕРГІЇ ПРИ ПУСКУ ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА Печеник М.В., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Горбатовський А.О., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.