При розгляданні питань енергозбереження в електромеханічній системі стрічкового конвеєра в більшості випадків обмежувались дослідженням втрат енергії в статичних режимах роботи системи [2]. Однак, для повної оцінки енергетичної ефективності конвеєра необхідно враховувати втрати енергії також і в режимах пуску, тим більше, що с ціллю зниження рівня пружних коливань в тяговому органі тривалість пуску може досягати 100 с і більше, при цьому маса вантажу який транспортується може змінюватись від 0 до номінального значення.

АНАЛІЗ ВТРАТ ЕНЕРГІЇ ПРИ ПУСКУ ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА Печеник М.В., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Горбатовський А.О., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.