Асинхронні генератори (АГ) знайшли широке застосування в
автономних енергогенеруючих електроустановках на основі відновлюваних
джерел енергії для живлення споживачів у віддалених районах. Раніше
було запропоновано лінеаризовану модель АГ, яка є корисною для аналізу його
динамічних характеристик. В даній роботі пропонується верифікувати нелінійну математичну модель АГ в просторі-стану, яка має керуючою дією ємність конденсаторів, а напругу – вихідною координатою.

ВЕРИФІКАЦІЯ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА З САМОЗБУДЖЕННЯМ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ КОНДЕНСАТОРНОГО РЕГУЛЯТОРА НАПРУГИ Пушкар М.В., асистент, Нечипоренко О.Б., Трайковський О.Ю., студенти(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування