Розвиток технологій та сучасних систем автоматизації, змушує час від часу переосмислювати вимоги до обладнання для підтримання виробництва на конкурентоспроможному рівні. У галузі виробництва поліетиленових пакетів на сьогодні актуальною є задача подальшого удосконалення установок, що забезпечують виконання технологічного процесу. Дана робота присвячена аналізу існуючих проблем та пошуку нових концептуальних рішень для модернізації позиційного асинхронного електроприводу установки зі зварювання поліетиленових пакетів.

УДОСКОНАЛЕННЯ ПОЗИЦІЙНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ УСТАНОВКИ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Дученко А.Ю., Романчук Я.В., магістранти (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.