Розвиток технологій та сучасних систем автоматизації, змушує час від часу переосмислювати вимоги до обладнання для підтримання виробництва на конкурентоспроможному рівні. У галузі виробництва поліетиленових пакетів на сьогодні актуальною є задача подальшого удосконалення установок, що забезпечують виконання технологічного процесу. Дана робота присвячена аналізу існуючих проблем та пошуку нових концептуальних рішень для модернізації позиційного асинхронного електроприводу установки зі зварювання поліетиленових пакетів.

УДОСКОНАЛЕННЯ ПОЗИЦІЙНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ УСТАНОВКИ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Дученко А.Ю., Романчук Я.В., магістранти(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.