Розвиток технологій та сучасних систем автоматизації, змушує час від часу переосмислювати вимоги до обладнання для підтримання виробництва на конкурентоспроможному рівні. У галузі виробництва поліетиленових пакетів на сьогодні актуальною є задача подальшого удосконалення установок, що забезпечують виконання технологічного процесу. Дана робота присвячена аналізу існуючих проблем та пошуку нових концептуальних рішень для модернізації позиційного асинхронного електроприводу установки зі зварювання поліетиленових пакетів.

УДОСКОНАЛЕННЯ ПОЗИЦІЙНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ УСТАНОВКИ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТІВ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Дученко А.Ю., Романчук Я.В., магістранти(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.