Матричні перетворювачі (МП) відносяться до систем прямої передачі енергії від джерела до навантаження, шляхом формування бажаної вихідної напруги з частин вхідної напруги джерела живлення змінного струму. Таке перетворення напруги виконується без накопичення енергії в проміжній ланці постійного струму, що дозволяє уникнути використання у структурі МП конденсаторів великої ємності, а отже призводить до значного зменшення розмірів перетворювача, а також розширення діапазону робочих температур та терміну служби. На теперішній час МП починають широко використовуватись в приводах змінного струму. Питанням проектування та дослідження МП приділяють велику увагу в країнах з високорозвиненими технологіями. Особливу увагу звертають на реалізацію структур силових ключів.

СУЧАСНІ СПОСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ СХЕМ ДВУНАПРАВЛЕНИХ КЛЮЧІВ МАТРИЧНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Трунов А.А., студент, Панухник П.П., студент, Бовкунович В.С., к.т.н., ст. викладач(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.